Блог

останні публікації

Читайте блог та дізнавайтесь першими про останні новини!
 • Новини

  Зберігання меблів

  Коли справа стосується зберігання меблів, часто постає питання: “Як правильно вибрати оптимальне місце для зберігання моїх цінних речей?” Одним із найефективніших рішень для цього завдання є послуги оренди індивідуальних складських приміщень у TrustBoxКоли справа стосується зберігання меблів, часто постає питання: “Як правильно вибрати оптимальне місце для зберігання моїх цінних речей?” Одним із найефективніших рішень для цього завдання є послуги оренди індивідуальних складських приміщень у TrustBox.

  28 Серпня, 2023

 • Новини

  Зберігання дитячих речей

  Дитинство – це чарівний світ наших дітей, наповнений радістю, неймовірними враженнями та дивовижними моментами. У цей період у дітей з’являються свої перші іграшки, які, на жаль, з часом можуть займати все більше простору у Вашій оселі, що може стати проблемою для багатьох батьків.

  28 Серпня, 2023

 • Новини

  Зберігання товарних запасів для малого та середнього бізнесу

  З кожним роком темпи росту інтернет-торгівлі продовжують перевершувати всі очікування. З моменту своєї появи онлайн-магазини стали незамінним інструментом для багатьох компаній, але зростання цього сектора також має свої власні виклики. Конкуренція на ринку стає все більш жорсткою. Щоб досягти успіху в цій динамічній сфері, необхідно оптимізувати бізнес-процеси та зменшити витрати, не компрометуючи якість обслуговування.

  28 Серпня, 2023

Про TrustBox

Ваш спокій - наш пріоритет!

Сучасний складський комплекс TrustBox – це безпечне, надійне та зручне місце для зберігання Вашого майна. Ось тільки декілька наших переваг:

Безпека: Ваші цінні речі знаходяться під надійним захистом. Наш складський комплекс оснащено різноманітними системами безпеки, включаючи охоронну сигналізацію, контроль доступу, відеоспостереження, цілодобову охорону. Крім того, тільки у Вас є ключ до Вашого боксу, що забезпечує конфіденційність і безпеку ваших речей.

Зручність: TrustBox розташовано поруч із Залізничним вокзалом Львова, в районі з відмінною транспортною доступністю та розвиненою інфраструктурою. Ви маєте вільний доступ до своїх речей в будь-який зручний для Вас час, 7 днів на тиждень

Незалежність: Складський комплекс TrustBox знаходиться у власності керуючої компанії. Ми не орендуємо приміщення. Воно нам належить.

Простір і організація: TrustBox надає додатковий простір для зберігання різних речей, починаючи від меблів та побутової техніки до документів та сезонних речей. Ви можете обрати необхідний розмір приміщення відповідно до Ваших потреб.

Гнучкість: Ми пропонуємо гнучкі терміни оренди. Ви можете орендувати приміщення на короткий або тривалий термін залежно від Вашої потреби. Якщо Вам знадобиться більше або менше місця, Ви можете легко перейти на інший розмір приміщення. Пам’ятайте, чим довший термін оренди й більша площа боксу, тим більше Ви заощаджуєте!

Додаткові послуги: Наша компанія також пропонує додаткові послуги, такі як оренда стелажів, упаковочні матеріали, допомога з перевезенням і навіть послуги з пакування. Ми прагнемо забезпечити Вас всім необхідним для зручності та безпеки зберігання Ваших речей.

Не завантажуйте свій дім або офіс непотрібними речами. Скористайтеся нашими послугами та звільніть простір для чогось нового й важливого. Дозвольте нам взяти на себе відповідальність за зберігання Ваших речей, поки Ви насолоджуєтесь свободою та організованістю.

Звертайтеся до нас сьогодні і дізнайтеся більше про те, як TrustBox може бути ідеальним рішенням для Ваших потреб зберігання.

Забудьте про всі турботи з сервісом TRUSTBOX

З нами Ваші речі завжди будуть у безпеці, а Ви зможете насолоджуватись життям без зайвих клопотів. Ваш спокій - наш пріоритет!
 • Повний та надійний захист Ваших речей

 • Цілодобовий доступ до боксів

 • Зберігання від документів до великогабаритних меблів

 • Різноманітний вибір боксів за розмірами

Розрахуйте вартість Illustration of a warehouse